01

Vali sobiv summa!

02

Võrdle tarbimislaenud!

03

Leia parima laenupakkumine!
ALFALAEN_icon

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb tarbimislaenud Sinu eest. Kui otsid soodsat tarbimislaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides laenukalkulaatori mille abil leiad omale sobivaima tarbimislaenu!

Tarbimislaen Sinu tingimustel!

Tarbimislaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid tarbimislaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega laenu. Tee laenuvõrdlus kohe!

Suur TARBIMISLAENU võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkuja!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

Laenusumma:
Laenuperiood:
Show more results

Mis on tarbimislaen?

Tarbimislaenu võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest. Tavaliselt tarbimislaenu taotledes tagatist ei nõuta ja laenu võib kasutada ka jooksvate kulude katteks.

Seega, kui mõtlete tarbimislaenu võtmise peale kuid ei oska otsust langetada, peaksite kaaluma soodsaima laenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle tarbimislaenu kiirelt ja mugavalt!

Parimad väikelaenud Eestis - ALFAlaen.ee

Taotle mitmest kohast, võrdle tingimusi ja vali soodsaim tarbimislaen!

Millise tarbimislaenu peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki laenuvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate tarbimiseks mõeldud laenude kulusid. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis suurendavad laenusummat eriti pikas perspektiivis.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, sest ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja soodsaid laenuvõimalusi. Tarbimislaenu finantseerimise kalkulaator on hea vahend odavama laenu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivaim laen.

Samuti tasub tarbimislaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva tarbimislaenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Laenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Tarbimislaen. - ALFAlaen.ee

Tarbimislaen ilma sissemakseta või tarbimislaenud ilma tagatiseta?

Tarbimiseks mõeldud laenu taotledes ei küsi finantsasutused ja pangad reeglina sissemakset ega tagatist, küll aga peate valmistuma paari kuu kontoväljavõte saatmisega. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad tarbimiseks sobivaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete laenu peale et finantseerida mõni suurem kulutus, peaksite kaaluma tarbimislaenu võtmist ja tegema korraliku laenuvõrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laenu kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Tarbimislaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima tarbimislaenu, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele, mille saate koheselt täita.

Hankige tarbimislaen, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka laenukulude arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda finantsolukod peab auto laenukuludele vastu. Võrdle endale sobiv tarbimislaen ja teie unistuste hanked on paari hiireklõpsu kaugusel!

Ärilaenud võrdluses - ALFAlaen.ee
Laenuotsus samal päeval - ALFAlaen.ee

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Tarbimislaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Tarbimislaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad laenupakkujad vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Tarbimislaen kiirelt kätte - enne kui laenad võrdle - alfalaen

Meie klientide hinnangud tarbmisilaenu kohta - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses tarbmimislaenudega – arvustused

Kui vajate tarbimislaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku tarbimislaenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused:

Kes võib saada tarbimislaenu?

Alates 18 aastaselt on võimalik taodelda laenu. Laenu võivad taodelda kõik kellel ei ole maksehäireid.

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja krediidiastutused ei nõua tagatist laenu saamiseks. Soovitame uurida täpsemalt konkreetselt laenuandjalt. 

Kuskohast saan laenu 0% intressiga?

Erinevatel krediidiasutustel on käimas hetkel mitmeid kampaaniaid, soovitame tutvuda nende kõigiga et leida parim laen!

Kas võin taotleda tarbimislaenu mitmest kohast?

Jah, et saada parim ülevaade intressidest ja laenutingimustest soovitame võrrelda pakkumisi hoolikalt et leida se õige lahendus!

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr koosneb lepingutasust, kuumaksest, intressist, kontohaldustasust ehk kõikidest laenuga seotud tasudest kokku. KKM-i sisse ei kuulu maksetega hilinemise puhul lisanduvad tasud.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Jah! Paljud pangad ja krediidiasutused nõustuvad laenu enne tähtaegsete maksetega. Soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.