Tarbimislaen Sinu tingimustel!

Tarbimislaen mis sobib sinu tarbimisharjumustega. Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid tarbimislaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Parima otsuse saad teha siis kui oled teinud põhjaliku võrdluse erinevate laenupakkujate vahel. ALFAlaen on välja valinud turu parimad tarbimislaenu pakkujad ja sina saad omakorda valida nende seast endale sobiva. Tee laenuvõrdlus kohe!

Enne kui tarbid, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb tarbimislaenud Sinu eest. Kui otsid soodsat tarbimislaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides Eesti parimad laenupakkujad mille abil saad valida omale sobiva tarbimislaenu!

Suur tarbimislaenu võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkuja!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on tarbimislaen?

Tarbimislaen on mõeldud jooksvate kulude katteks nagu näiteks ootamatud tervisekulud, looma veterinaarabi või kallimad iluteenused. Tarbimislaenu pakuvad enamik krediidiasutusi ja üldjuhul tarbimislaenu taotledes tagatist ei nõuta ning laenul ei ole kindlat sihtotstarvet. 

Seega, kui kaalud tarbimislaenu võtmist kuid ei oska otsust langetada, soovitame kaaluda soodsaima laenu võtmist ning võrrelda põhjalikult enne otsuse langetamist erinevaid teenusepakkujaid. Laene võrreldes säästad alati raha! 

ALFAlaen.ee võrdlusportaali kaudu taotled tarbimislaenu kiirelt ja mugavalt!

Võrdle endale parim tarbimislaen kiirelt ja mugavalt internetist

Taotle mitmest kohast, võrdle tingimusi ja vali soodsaim tarbimislaen!

Millise tarbimislaenu peaksid valima? Erinevad teenusepakkujad pakuvad kõik veidi erinevaid tingimusi laenu tagasimaksmisel. Erinevusi leidub nii intressimäärades kui teistes pisidetailides. Seetõttu on eriti oluline, et teed enne lõpliku otsuse tegemist põhjaliku laenuvõrdluse. Tee kindlaks, milline on lõplik kuumakse summa ja veendu, et see sobib sinu majandusliku olukorraga.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, kui ise interneti avarustest infot otsides. Meie oleme välja selekteerinud turu parimaid tingimusi pakkuvad krediidiasutused. Sina saad teha valiku vastavalt enda soovile ja vajadustele, sest ALFAlaen näitab sulle odavamaid ja sobivamaid laenupakkujaid. Võrdle tarbimislaene ja leia sinu vajadustele vastav laen internetist.

Samuti tasub tarbimislaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobivat tarbimislaenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet sinu majandusliku olukorra kohta ja võimalik, et pead esitama viimase kuue kuu kontoväljavõtte.

Mille peale kasutaksid tarbimislaenu sina?

Tarbimislaen ilma sissemaksuta või  ilma tagatiseta?

Jooksvate kulude katmiseks mõeldud laenu taotledes ei küsi finantsasutused ja pangad reeglina sissemakset ega tagatist, küll aga peate valmistuma kontoväljavõte esitamiseks. See sõltub suuresti sinu varasemast finantskäitumises. ALFAlaen on valinud võrdlusse vaid soodsaimad turul olevad laenupakkujad.

Seega, kui ees ootab mõni suurem ja ootamatu väljaminek, tee põhjalik võrdlus ja tee parim valik! Laenupakkujaid võrreldes säästad alati raha!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laenu kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Tarbimislaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui olete leidnud sobivaima tarbimisilaenu pakkuja, saate laenutaotluse täita otse teenusepakkuja kodulehel, klõpsates laenutoote kõrval olevale nupule ”Täida laenutaotlus!”. 

Vali tarbimisilaen, mis sobib konkreetselt sinu majandusliku olukorraga!

Enne laenulepingu allakirjutamist veendu, et sinu majanduslik olukord on kooskõlas laenu tagasimakse graafikuga. Ära võta tarbimislaenu selleks, et maksta mõne teise laenu kuumakset, selleks uuri maksepuhkuse võimalusi. Võrdle turu parimaid laenupakkujaid ja vali endale sobivaim tarbimislaen, et rahamured ei takistaks sinu unistuste täitumist! 

Tarbimislaenu taotlemine ja selle tagasi maksmine

Saa laenuotsus juba samal päeval

Laenuotsus samal päeval!

Internet on üleüldiselt meie elu palju lihtsustanud, nii ka finantsvaldkonda. Täna on laenu taotlemine lihtsam kui kunagi varem. ALFAlaen võrdlusportaalist leiad soodsaimad teenusepakkujad ja taotled laenu mõne klikiga. Sinu kiire tegutsemise korral on võimalik saada vajalik laenusumma arvelduskontole juba samal päeval.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Tarbimislaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksid valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Tarbimislaenu taotlemine on kiire ja mugav protsess ning intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. 

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid teenusepakkujaid ja valida laen, mis sobib just sinu vajadustele.

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea tutvuda põhjalikult laenulepinguga ja veenduda, et suudad laenu tagasi maksta ilma probleemideta. Maksepuhkuse kohta uuri aegsasti oma krediidihaldurilt. 

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotluse esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, sest siis on sul võimalus võrrelda ja valida parim finantslahendus.

Tarbimislaen kiirelt kätte - enne kui laenad võrdle - alfalaen

Meie klientide hinnangud tarbmisilaenu kohta - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses tarbmimislaenudega – arvustused

Kui vajate tarbimislaenu pakkuja kohta lisainformatsiooni ja soovite lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. ALFAlaenu kaudu leiad usaldusväärse laenupakkuja ja saad tutvuda enne taotluse täitmist teenusepakkujate plusside ja miinustega. Arvustuste alla oleme koondanud ka meie klientide hinnangud ja kommentaarid krediidiasutuse kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku laenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet teenusepakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused tarbimislaenust:

Kes võib saada tarbimislaenu?

 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik või Eestis alaliselt elav isik, kellel on elamisluba. 
 • Igakuine sissetulek alates 250 €
 • Korrektne maksekäitumine

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

See sõltub suuresti laenu taotleja profiilist ja laenu summast. Korrektse maksekäitumise puhul üldjuhul ei nõuta tarbimislaenu saamiseks tagatist.

Kuskohast saan laenu 0% intressiga?

Erinevatel krediidiasutustel on käimas hetkel mitmeid kampaaniaid, soovitame tutvuda nende kõigiga et leida parim laen!

Kas võin taotleda tarbimislaenu mitmest kohast?

Jah, et saada parim ülevaade intressidest ja laenutingimustest soovitame võrrelda pakkumisi hoolikalt, et leida just sulle sobivaim finantslahendus!

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr koosneb lepingutasust, kuumaksest, intressist ja kontohaldustasust ehk kõikidest laenuga seotud tasudest kokku. Krediidi kulukuse määr ei sisalda endas maksetega hilinemise puhul lisanduvaid tasusid. 

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Jah! Paljud pangad ja krediidiasutused nõustuvad laenu enne tähtaegsete tagasimaksetega. Soovitame uurida rohkem oma isiklikult krediidihaldurilt!