01

Vali sobiv summa!

02

Võrdle laenupakkumisi!

03

Leia parima laenupakkumine!
ALFALAEN_icon

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb remondilaenud Sinu eest. Kui otsid soodsaimat remondilaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides remondilaenu kalkulaatori mille abil leiad omale sobivaima remondilaenu!

Remondilaen Sinu tingimustel!

Remondilaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid remondilaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega laenu remondi tegemiseks. Tee kohe võrdlus!

Suur remondilaenu võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkumine!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

Laenusumma:
Laenuperiood:
Show more results

Mis on remondilaen?

Remondi tegemiseks võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest laenu. Tavaliselt on laenu tagatist vaja ei ole, kuid see sõltub suuresti laenu summast ja laenutaotleja profiilist.

Seega, kui mõtlete remonttimise peale ja teie enda säästudest ei piisa kogu remondi finantseerimiseks, peaksite kaaluma remondilaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle laenu remondiks kiirelt ja mugavalt!

Remondilaenud Eestis - ALFAlaen.ee

Kalkuleeri, võrdle tingimusi ja vali soodsaim remondilaen!

Millise remondi finantseerimise peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki finantseerimisvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate remondisumma soetamiseks mõeldud laenude kulusid. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis suurendavad laenusummat eriti pikas perspektiivis.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, sellepärast kuna ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja odavamaid võimalusi remondi finantseerimiseks. Remondi finantseerimise kalkulaator on hea vahend odavaima remondilaenu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivam remondi finantseerimine.

Samuti tasub remondilaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobivat laenu remondi tegemiseks taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Remondilaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Kogu pere remontimas - Võrdle remondilaenud kiirelt - ALFAlaen.ee

Remondilaen ilma sissemakseta või remondilaen ilma tagatiseta?

Remont saab finantseeritud ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdluses taotleda mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad remondi jaoks sobivamaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete remondi tegemise peale ja teie enda säästudest ei piisa kogu remondi ellu viimiseks, peaksite kaaluma remondilaenu võtmist ja tegema korraliku võrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laenu remondi tegemiseks kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Remondilaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima remondilaenu, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval olevale nupule “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele ja laenutaotlusele, mille saate koheselt täita!

Hankige remondilaen, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka kinnisvara väärtuse arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab remondilaenu finantskuludele vastu. Võrdle endale sobiv remondilaen ja teie unistuste kodu on paari hiireklõpsu kaugusel!

Kalkuleeri sobivaim remondilaen - ALFAlaen.ee

Remondilaen on nagu investeering - ALFAlaen.ee

Remondilaen on investeering!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Remondilaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Remondilaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad laenupakkujad vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Remonditud kodu näeb alati ilus välja - võrdle remondilaenud internetis tasuta - alfalaen

Meie klientide hinnangud remondilaenude kohta - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses remondilaenudega – arvustused

Kui vajate remodilaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku remondilaenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused:

Kes võib saada laenu remondi tegemiseks?
  • Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik
  • Igakuine sissetulek alates 250 €
  • Korrektne maksekäitumine
Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja krediidiastutused ei nõua tagatist laenu välja andmiseks. 

Kas pean vahetama oma kodupanka?

Ei, laenu võtmiseks ei ole vaja kodupanka vahetada. Igakuiseid laenumakseid saad tasuda ka oma kodupanga arvelduskontolt.

Mida kõike võin teha remondilaenuga?

Väga paljusi töid võib teostada remondilaenuga, bagu näiteks: seinte värvimine, katusetööd, põranda vahetamine, vannitoa plaatimine või kodutehnika uuendamine.

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Näide: Remondilaenu krediidi kulukuse määr on 24,81% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 3000 €, lepinguperiood 36 kuud, tagasimaksete arv 36, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 60 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 112,84 €, krediidi kogusumma 4122,17 € ja tagasimaksete summa 4062,17 €. Remondilaenu pakub Coop Finants AS.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega.