Sulle sobivaim remondilaen mugavalt!

Võta remondilaen, mis vastab sinu seatud tingimustele. Võrdle ALFAlaen.ee portaalis erinevaid teenusepakkujaid kiirelt, mugavalt ja täiesti tasuta!

Miks surfata sihitult internetiavarustes ringi ja otsida seda õiget kui leiad turu parimad laenupakkujad ühest kohast – ALFAlaen.ee-st? Oleme sinu jaoks juba välja selekteerinud madalaima aastase intressimääraga ja mugavate tagasimakse tingimustega remondilaenu pakkujad. Võrdle juba täna ja alusta remondiga!

Enne kui otsustad, võrdle!

Suurem töö sinu eest on juba ära tehtud. Sina vali soodsaim teenusepakkuja, tee taotlus ja vali laenupakkumiste seast endale sobivaim. ALFAlaenu võrdlusportaalist leiad parimate maksetingimustega krediidiasutused!

Suur remondilaenu võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkumine!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on remondilaen?

Kui soovid kodus remonti teha kuid finantsvahenditest jääb puudu võid kaaluda pangast või mõnest muust krediidiasutusest remondilaenu võtmist. Üldjuhul selleks tagatist vaja ei ole, kuid see sõltub suuresti ikka laenu summast ja laenu taotleva isiku profiilist. 

Iga laen on siiski kohustus ja enne laenu võtmist vali hoolikalt teenusepakkujat. Oluline on võrrelda laenu intressi, lepingu tingimusi ja tagasimakse graafikut. Enne lõpliku otsuse tegemist võrdle laene ALFAlaen.ee võrdlusportaalis, et saaksid kindlasti parima pakkumise!

Võrdle teenusepakkujaid ja taotle laenu remondiks kiirelt ja mugavalt!

Remondilaenud Eestis - ALFAlaen.ee

Kalkuleeri, võrdle tingimusi ja vali soodsaim remondilaen!

Millise remondilaenu peaksid valima? Erinevad teenusepakkujad pakuvad kõik veidi erinevaid tingimusi laenu tagasimaksmisel. Erinevusi leidub nii intressimäärades kui teistes pisidetailides. Seetõttu on eriti oluline, et teed enne lõpliku otsuse tegemist põhjaliku laenuvõrdluse. Tee kindlaks, milline on lõplik kuumakse summa ja veendu, et see sobib sinu majandusliku olukorraga.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, kui ise interneti avarustest infot otsides. Meie oleme välja selekteerinud turu parimaid tingimusi pakkuvad krediidiasutused. Sina saad teha valiku vastavalt enda soovile ja vajadustele, sest ALFAlaen näitab sulle odavamaid ja sobivamaid laenupakkujaid. Võrdle remondilaene ja leia sinu vajadustele vastav laen internetist.

Kui sul on pikaajaline kodupank on mõistlik küsida remondilaenu pakkumist ka oma pangast. Tihti pakuvad pangad oma püsiklientidele konkurentsitult parimaid intresse, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist, varasemast maksekäitumisest ja juba avatud laenudest. Pangast laenu taotledes on tõenäoline, et protsess on aeganõudvam ja ilmselt on vajalik ka kontoväljavõtte esitamine. Remondilaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Kogu pere remontimas - Võrdle remondilaenud kiirelt - ALFAlaen.ee

Remondilaen sissemaksuta või remondilaen tagatiseta?

Remont saab vajadusel finantseeritud ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdlusportaalis taotleda mitmelt erinevalt teenusepakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, kes pakuvad remondi jaoks sobivamaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete remondi tegemise peale ja teie enda säästudest ei piisa kogu remondi teostamiseks, leiad kindlasti sobiva finantslahenduse ALFAlaen.ee võrdlusportaalist. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujaid internetis ja taotle laenu remondi tegemiseks kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Remondilaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui olete leidnud sobivaima remondilaenu pakkuja, saate laenutaotluse täita otse teenusepakkuja kodulehel, klõpsates laenutoote kõrval olevale nupule ”Täida laenutaotlus!”. 

Vali remondilaen, mis sobib konkreetselt sinu majandusliku olukorraga!

Enne laenulepingu allakirjutamist veendu, et sinu majanduslik olukord on kooskõlas laenu tagasimakse graafikuga ning alati tasub remondilaenu võttes mõelda ka kinnisvara väärtuse arengule. Võrdle turu parimaid laenupakkujaid ja vali endale sobivaim remondilaen ning sinu unistuste kodu on paari kliki kaugusel!

Kalkuleeri sobivaim remondilaen - ALFAlaen.ee

Remondilaen on nagu investeering - ALFAlaen.ee

Remondilaen on investeering!

Kasuta remondilaenu sihtotstarbeliselt! Remondilaenu sihipärane kasutamine on investeering tulevikku, sest kui soovid tulevikus kinnisvara müüa, saad remonditud kinnisvara eest küsida oluliselt kõrgemat hinda. Sina keskendu remondi eelarve tegemisele ja sisustuse valimisele ja meie ALFAlaenus võrdleme laenud sinu eest!

Võrdle teenusepakkujaid, vali sobivaim, täida laenutaotlus ja laen kantakse sinu kontole kohe – isegi samal päeval!

Remondilaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksid valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Remondilaenu taotlemine on kiire ja mugav protsess ning intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. 

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid teenusepakkujaid ja valida laen, mis sobib sinu vajadustele.

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea tutvuda laenulepinguga ja veenduda, et suudad laenu tagasi maksta ilma probleemideta. Maksepuhkuse kohta uuri aegsasti krediidiasutuselt. 

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, sest siis on sul võimalus võrrelda ja valida parim finantslahendus. 

Remonditud kodu näeb alati ilus välja - võrdle remondilaenud internetis tasuta - alfalaen

Meie klientide hinnangud remondilaenude kohta - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses remondilaenudega – arvustused

Kui vajate remondilaenu pakkuja kohta lisainformatsiooni ja soovite lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. ALFAlaenu kaudu leiad usaldusväärse laenupakkuja ja saad tutvuda enne taotluse täitmist teenusepakkujate plusside ja miinustega. Arvustuste alla oleme koondanud ka meie klientide hinnangud ja kommentaarid krediidiasutuse kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku laenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet teenusepakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused remondilaenu kohta:

Kes võib saada laenu remondi tegemiseks?

 • Vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Eestis alaliselt elav isik, kellel on elamisluba. 
 • Igakuine sissetulek alates 250 €
 • Korrektne maksekäitumine

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

See sõltub suuresti laenu taotleja profiilist ja laenu summast. Korrektse maksekäitumise puhul üldjuhul ei nõuta remondilaenu saamiseks tagatist.

Kas pean vahetama oma kodupanka?

Ei, laenu võtmiseks ei ole vaja kodupanka vahetada. Igakuiseid laenumakseid saad tasuda ka oma kodupanga arvelduskontolt.

Mida kõike võin teha remondilaenuga?

Et hoida oma raha asjad kontrolli all on tungiv soovitus kasutada iga laenu sihtotstarbeliselt. Remondilaenu võid kasutada kõikide remonditööde eest tasumiseks.  

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Näide: Remondilaenu krediidi kulukuse määr on 24,81% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 3000 €, lepinguperiood 36 kuud, tagasimaksete arv 36, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 60 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 112,84 €, krediidi kogusumma 4122,17 € ja tagasimaksete summa 4062,17 €. 

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Laenu võib tagastada ka enne lepingu lõpptähtaega. Tutvu täpsete tagasimakse tingimustega laenu andnud krediidiasutuse kodulehel.