Refinantseerimine Sinu tingimustel!

Refinantseerimine mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid refinantseerimislaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega refinantseerimislaenu. Tee kohe võrdlus!

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb refinantseerimislaenud Sinu eest. Kui otsid soodsaimat refinantseerimislaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides refinantseerimist pakkuvad pangad ja krediidiasutused mille abil leiad omale sobivaima laenupakkuja!

Suur refinantseerimislaenude võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle laenupakkumisi!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim refinantseerimislaen!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on refinantseerimine?

Refinantseerimiseks võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest refinantseerimislaenu. Tavaliselt laenu tagatist vaja ei lähe kuid kindlasti soodustab see laenu saamist, et teised kallimad laenud ära maksta.

Seega, kui mõtlete refinantseerimislaenu peale ja teie enda säästudest ei piisa teiste kallite laenude ära maksmiseks, peaksite kaaluma refinantseerimislaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle laenud, vali soodaim ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle laenu refinantseeringuks kiirelt ja mugavalt!

Leia parim refinantseerimislaen kiirelt internetist

Kalkuleeri, võrdle tingimusi ja vali soodsaim refinantseerimislaen!

Millise refinantseerimise peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki finantseerimisvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate refinantseerimislaenude kulusid, kuna ega te ei soovi maksta rohkem uue laenu eest kui vanade, vastupidi. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis kahanevad kui valite sootsama refinantseeringu, eriti pikas perspektiivis!

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordaes lihtsam, sest ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja odavamaid võimalusi. refinantseerimise kalkulaator on hea vahend odavaima refinantseeringu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivam refinantseerimislaen.

Samuti tasub refinantseerimislaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva refinantseerimise taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Autolaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Refinantseerimine ilma sissemakseta

Refinantseerimine ilma sissemakseta või refinantseerimislaen ilma tagatiseta?

Refinantseerida ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdluses taotleda mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad refinantseeringuks sobivaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete refinantseerimisele ja teie enda säästudest ei piisa kõigi teiste võlgade finantseerimiseks, peaksite kaaluma refinantseerimislaenu võtmist ja tegema korraliku refinantseerimislaenu võrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle refinantseeringulaenu kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Refinantseerimislaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima refinantseerimis võimaluse, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele, mille saate koheselt täita.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka refinantseerimislaenu arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab laenu finantskuludele vastu. Võrdle endale sobiv refinantseering ja teie unustage kalli intressiga laenud!

Kasvata sääste refinantseerimislaenuga

Refinantseerimislaen samal päeval

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemist ja võrdlemist palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Hankige refinantseerimine, mis sobib teie olukorraga.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Refinantseerimislaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Refinantseerimine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad refinantseerimislaenud vaid mõne hetkega.

VÕRDLE REFINANTSEERIMINE  HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Refinantseerimislaen kiirelt ja mugavalt - Refinantseerimine internetis õnnelikult

Meie klientide hinnangud reginantseerimislaenude kohta - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses refinantseerimisega – arvustused

Kui vajate refinantseerimislaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku refinantseerimislaenu-otsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused refinantseerimislaenust:

Kes võib saada refinantseerimislaenu?

Alates 18 aastaselt on võimalik taotleda laenu. Laenu võivad taodelda kõik kellel ei ole maksehäireid ja kellel on püsiv igakuine sissetulek.

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja krediidi astutused ei nõua tagatist laenu saamiseks. Soovitame uurida täpsemaid tingimusi laenuandjalt. 

Kui palju võin saada refinantseerimislaenu?

ALFAlaen.ee võrdleb Eesti laenupakkujaid alates 300 eurost kuni 25 000 euroni välja. Oleme veendunud et leiate parima refinantseeringu.

Kas tohin esitada mitu laenutaotlust?

Kindlasti. Kui soovite olla veendunud et valite parima ehk kõige soodsamalaenupakkumise soovitame teha laenutaotlus mitmesse panka või finantsasutusse ja võrrelda tingimusi.

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Sõltuvalt lepingus välja toodud määrale. Meie aga aitame leida selle odavaima! Soovitame siiski küsida pakkumist mitmest pangast.

Kas võin tasuda laenu kiiremini ära?

Loomulikult! Laen on võimalik tasuda enne tähtaega, küsi julgelt lisainformatsiooni konkreetselt laenuandjalt.