Laenukalkulaator Sinu tingimustel!

Laenukalkulaator mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid laene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega laenu mistahes puhuks. Tee laenuvõrdlus kohe!

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee laenukalkulaator võrdleb laenud Sinu eest. Kui otsid soodsat laenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides laenukalkulaatori mille abil leiad omale sobiva laenupakkuja!

Laenukalkulaator 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkumine!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on laenukalkulaator?

Laenukalkulaator on abivahend mis aitab leida teil suurepäraseid finantslaehendusi ALFAlaen.ee veebilehelt. Tavaliselt on laenukalkulaator parim tööriist internetis auto, kodu,või mõne muu hanke võrdlemises! 

Seega, kui mõtlete laenu võtmisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma laenukalkulaatori kasutamist ja seda lihtsal põhjusel – Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle laenu  kiirelt ja mugavalt!

Laenukalkulaator on mugav viis laenude võrdlemiseks

LAENUKALKULAATOR – Parim abivahend Teie eesmärkide finantseerimiseks!

Millise laenupakkuja peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki finantseerimisvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate laenuandjate kõrvalkulusid. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis suurendavad laenusummat eriti pikas perspektiivis.

ALFAlaen.ee laenukalkulaatori võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, sest ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja soodsaid võimalusi. Laenukalkulaator on hea vahend odavama laenu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivam finantseering.

Samuti tasub laenukalkulaatorit kasutada ka oma pangas, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva laenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Laenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Laenukalkulaatoriga kiirlaen või autolaen

Laenukalkulaatori abiga kiirlaen või laenukalkulaatoriga kodulaen?

Laenukalkulaatorit kasutades on võimalik leida nii kiirlaen kui ka kodulaen mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad erinevaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete laenu võtmisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma laenukalkulaatori kasutusele võtmist ja tegema korraliku laenuvõrdluse. Võrdle parimad laenud täna ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laen kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Laenukalkulaator aitab Teil valida just selle õige!

Kui leiate endale sobivaima laenuvõimaluse, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele, mille saate koheselt täita.

Hankige laen, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka laenukuludele. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab finantskuludele vastu. Võrdle laenukalkulaatori abiga endale sobiv laen ja teie unistuste hanked on vaid paari hiireklõpsu kaugusel!

Kasuta laenukalkulaatorit targalt!

Laenukalkulaatoriga laenuotsus samal päeval

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Laenukalkulaatori ABC – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Autolaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad laenupakkujad vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Laenukalkulaator aitab leida parima laenu Eestis - alfalaen

Meie klientide hinnangud laenukalkulaatori kohta internetis - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses laenukalkulaatoritega – arvustused

Kui vajate laenukalkulaatori pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku laenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused laenukalkulaatorist:

Kes võib laenu taotleda?

Alates 18 aastaselt on võimalik taotleda laenu. Eesti Vabariigi kodanik kellel ei ole maksehäireid.

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja sealhulgas ka krediidiastutused ei nõua alati tagatist laenu väljastamiseks. Soovitame uurida täpsemaid tingimusi konkreetseslt laenuandjalt. 

Kuskohast saan laenu 0% intressiga?

Erinevatel krediidiasutustel on käimas hetkel mitmeid kampaaniaid, soovitame tutvuda nende kõigiga et leida parim laen!

Kas võin täita laenutaotluse mitmesse panka ja krediidiasutusse?

Jah, et saada parim ülevaade intressidest ja laenutingimustest soovitame võrrelda pakkumisi hoolikalt et leida se õige lahendus!

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr koosneb lepingutasust, kuumaksest, intressist, kontohaldustasust ehk kõikidest laenuga seotud tasudest kokku. KKM-i sisse ei kuulu maksetega hilinemise puhul lisanduvad tasud.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Jah! Paljud pangad ja krediidiasutused nõustuvad laenu enne tähtaegsete maksetega. Soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.