Kuidas Sina saaksid säästa üle 200€ kuus?

Kuidas Sina saaksid säästä üle 200€ kuus? - Blogi - ALFAlaen

Kes meist ei sooviks leida vabu vahendeid et finantseerida mõni tore hobi, projekt või kasvõi puhkusereis! Siia oleme kokku koondanud 3 väga lihtsat ja tõhusat nippi mis on aidanud meie klientidel säästa rohkem kui 200€ kuus ja seda iga kuu. Ühe aastaga võib Sinul olla säästetud juba 2400€ ja kaaslasel kes järgib samu nippe samamoodi!

1. Refinantseeri varasemalt võetud laenud – võrdle!

Juhul kui Sinul on laene, või teisi finantskohustusi mida pead igakuiselt maksma soovitame alustada võrdlemisega. Oletame et Sinul on 5000€ laen KKM üle 30% ja laen on võetud 5 aastaks kuumakse on kuskil 250€ – 300€ vahel. Nüüd oletame et leidsid ALFA enda seest ja ei soovi maksta eurosi õhku finantsasutustele vaid pigem soovid sellega midagi targemat teha nagu näiteks eelnimetatud puhkusereisiks kasutada või mõne uue hobiga tegelema hakata! Võlusõna: refinantseeri Kalkuleeri sama laenusumma koos kuumaksetega ja võrdle teiste pankade pakkumisi võibolla on just see mis aitab juba järgmisel kuul mitusada eurot säästa! Kindlasti tasub küsida ka oma enda pangast abi ja nõu antud olukorras!

Refinantseeri võetud laenud - ALFAlaen blogi

2. Osta palju ja osta korraga – planeeri!

 

Miks käia iga teine päev poes süüa ostmas? Kulutad aega, kütet ja raha mitu korda rohkem kui käia näiteks vaid üks kord nädalas poes! Samuti tasub olla kursis lemmik poe sooduspakkumiste ja erinevate kliendikaartidega mille puhul võid saavutada märkimisväärse soodustuse pikemas perspektiivis! Sama kehtib erinevate tanklakettide kütusekaartide kohta!

 

3. Valmistu aegsasti kampaaniateks – Black Friday jne…

Kas arvad et hinnad näiteks enne suuri allahindlusi lakke et kampaania ajal oleks võimalikult suur allahindlus % mis pimestaks klientide silmi? Võibolla, aga see paraku mitu korda nii ei toimi ja kaupmehed on sellest suurepäraselt teadlikud! Seega varu kannatust ja valmistu aegsasti erinevateks suurteks allahindlusteks. Parimal juhul leiad toote mida oled ammu soovinud kuid nüüd hoopis soodsamate tingimustega ja eriti hea hinnaga! Kui oled mingi asutuse püsiklient püüa saada personaalsem ja parem pakkumine, eriti kui soovid osta asju palju!

Kui säästudest välja ei tule et hea hinnaga toode omale hankida, enne laenamist võrdle!