Koroona kriis säästab miljoneid – 2021 võrdlemine on moes!

Enne kui laenad võrdle2 - ALFAlaen.ee-2

Koroona kriis on pannud inimesed järjest rohkem mõtlema oma kulutuste peale neist taibukamad on juba refinantseerinud varasemalt võetud kallid laenud palju mõistlikumate intresside vastu – teised jälle palunud maksepuhkust mis on samuti tark valik!

 

Paljudele pakub koroona kriis isegi erakordset võimalust puhver fondi loomiseks. Sinna võib koguneda märkamatult raha nii puhkuste, riiete, kütuse- kui ka hobide pealt kokku hoides. Üha enam on inimeste väljaminekud suunatud rohkem enda ümber asuva keskkonna parandamise ja uuendamise peale milleks võib olla näiteks: koduremont, nutividinad ja hetkel kindlasti ka haljastustööd. ALFAlaen.ee laenuvõrdlusportaal on uus ja tuus abivahend mis aitab Teil kiirelt leida parima finantseeringu mistahes väljamineku, investeeringu või mõne muu otstarbe jaoks! Portaal pakub samuti abi ka parima remondi, tarbimis, auto või kiirlaenu leidmisel. Seda viimast muidugi ei soovita kuid kui tõesti pead siis ole kena, enne kui laenad – VÕRDLE!

Koroona kriis ja laenude refinantseerimine - ALFAlaen.ee

Parim finantslahendus leidub võrreldes mitmeid laenupakkumisi!

Kes või mis on ALFAlaen.ee?

Meie eesmärk on teenida inimeste mugavust ka koroona kriisis, inimeste kes soovivad leida laenu kuid kellel puudub kokkupuude erinevate teiste laenupakkujatega Eesti turul. Miks kulutada päevi otsides parimat finantseeringut kui seda võib teha mõne minutiga? Ja seda kõike täiesti tasuta. Oleme koondanud erinevad Eesti pangad ja finantsasutused ühe katuse alla kus kliendil on võimalik leida eriti hõlpsasti oma tingimustele, see õige!

 

Saime alguse aastaid tagasi Põhjamaalt täpsemalt Soomest kui juhtumisi ühel asutajatest oli kiirelt vaja tagatiseta laenu ja kes ei ole seda tüüpi inimene, et päris igat esimest ettejuhtuvat laenupakkujat internetis usaldaks, ta julges kahelda ja pidi võtma laenupakkumisi mitmest erinevast kohast ja kulutama päevi et leida kiire tagatiseta laen võimalikult odavalt ja heade tingimustega. Paar päeva otsimist, laen arvel ja mure lahendatud. Kuid kas oli? Päev hiljem tuli pakkumine pangast kuhu enne seda laenutaotlus oli saadetud ja üllatus kui suur tegemist oli kõige soodsama laenuga. Summa oli suhteliselt suur 12 000€ ja tagasimakse periood 7 aastat. Õnneks seadusandlus antud riigis oli võibolla rohkem kallutatud inimese heaolu poole siis sai laen tagastatud ehk odavama vastu välja vahetatud.

Aga kui palju on inimesi kes ei võrdle laene? Või kes oleksid käega löönud paremale pakkumisele? – Palju, väga palju ja kõige kurvem selle asja juures on see et tegemist ei ole kingade valimisega vaid kohustuse valimisega mis määrab Teie tulevaste kuude käitumise. Enne kui ütled, mõtle! Enne kui laenad, võrdle! Koroona kriisis on laenude võrdlemine eriti lihtne ja mugav laehendus parandada oma finantsolukorda tunduvalt!

ALFAlaen.ee võrdleb laenud Sinu eest igal pool ja igal ajal!

Koroona kriis ja rahaga kõike saamine?

 

Sõltub, ka koroona kriisis peab kindlasti paika see et nutmine on mugavam S-klassis kui Vectras kuid päris kõike rahaga ei saa ega tule kunagi saama. Muinasjuttu me siin ajama ei hakka, et armastust raha ei too jne… kindlasti toob. Keskmine inimene kellel ei ole finantsasjad korras on närvilisem oma kallimate ja lähedaste vastu mis võib tekitada paksu pahandust, see jälle ei ole sugugi tore.

Kuid kui sa oled see inimene või tead sellist kellel võib olla tahtmine muuta finantsolukord paremaks siis olge kena, tulge koos ALFAlaen.ee veebilehele ja vaatame, võrdleme ehk leiame parima või kasvõi parema lahenduse ja võibolla juba homme ärkame kõik koos paremate inimestena – küll aga erinevates voodites! Ole finants ALFA!

Laenuotsus samal päeval - ALFAlaen.ee

Leia sobiv laenupakkumine ja saa raha arvele mõne minutiga!

Kas laenu võtmine on vale?

Kindlasti mitte, pigem on vale väita et laenu võtmine on alati vale otsus. Jah, olete kindlasti kuulnud tsitaati “võlg on võõra oma” olgu, olgu kas või vanapagana enda, kuid kui see võlg suudab ennast ära tasuda vahest isegi mitme kordselt siis ei saa väita et see on vale.

Tasub kindlasti enne finants kohustuse võtmist kaaluda ja kalkuleerida sealjuures võrrelda ja teha kaalutletud otsus kuid vähemalt mina ei ole näinud veel inimest kes siin elus oleks teist või kolmandat korda seega kui Te soovite elada, nautida siis tehke seda aga tehke seda kaalutletult ja mõistlikult, loodame et saame Teile siinkohal abiks olla! Loe lisaks: kriis.ee

Enne kui laenad võrdle6 - ALFAlaen.ee parim laenuvõrdlusportaal Eestis!-2