01

Vali sobiv summa!

02

Võrdle laenupakkumisi!

03

Leia parima laenupakkumine!
ALFALAEN_icon

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb kodulaenud Sinu eest. Kui otsid soodsaimat kodulaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides kodulaenu kalkulaatori mille abil leiad omale sobivaima laenupakkuja!

Kodulaen Sinu tingimustel!

Kodulaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid kodulaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega laenu kodu soetamiseks. Tee kohe võrdlus!

Suur kodulaenu võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Võrdle pakkumisi laenukalkulaatoriga!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkumine!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 euro laenamisel 30-ks päevaks fikseeritud aastaintressiga 0% ning 1-eurose fikseeritud tasuga on krediidi kulukuse määr 1,22%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 1000 eurot ja kogusumma 1001 eurot.

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on kodulaen?

Kodu ostmiseks võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest laenu. Tavaliselt on laenu tagatiseks kodu ise või tagatud tarbimislaen, laenu saab tagada näiteks varem ostetud kinnisvaraga.

Seega, kui mõtlete kodu ostmisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma kodulaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised internetis ja taotle laenu kinnisvara soetamiseks kiirelt ja mugavalt!

Kodulaenu võrdlus - ALFAlaen.ee

Kalkuleeri sobivaim summa, võrdle tingimusi ja vali soodsaim kodulaen!

Võrdle laenupakkumisi meie kodulehel, et leida kõige sobivaim kodulaen. Laenutaotluse täitmine on sama lihtne kui tarbimislaenude puhul ja see võtab vaid paar minutit, pärast seda saate juba laenupakkumise. Laenutaotluse täitmine ei seo teid millegagi ja meie teenus on teile alati täiesti tasuta.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordaes lihtsam, sest ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja odavamaid võimalusi. Kodude finantseerimise kalkulaator on hea vahend odavaima laenu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivam kodu finantseerimine.

Samuti tasub kodulaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva kodu ostmiseks laenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Kodulaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Võrdle kodulaenud tasuta - ALFAlaen.ee

Kodulaen ilma sissemakseta või kodulaen ilma tagatiseta?

Kodu saab finantseerida ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdluses taotleda mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Coop Pank ja Eesti Hoius, kes pakuvad kodu ostuks sobivaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete kodu soetamisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma kodulaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laenu kodu, suvila või mõne muu kinnisvara ostmiseks kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Kodulaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima kodulaenuvõimaluse, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenupakkuja kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele kuskohast leiate laenutaotluse, mille saate koheselt täita.

Taotle kodulaenu, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka kodu väärtuse arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab kinnisvara finantskuludele vastu. Võrdle endale sobiv laen internetis ja teie unistuste kodu on paari hiirekliki kaugusel!

Kodulaen kiirelt ja soodsalt - ALFAlaen.ee

Tarbimislaen. - ALFAlaen.ee

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Kodulaenu võrdlus – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Kodulaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad kodulaene vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Kodulaenu võrdlus internetis - alfalaen

Kodulaenu võrdlus ja hinnangud internetis - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses kodulaenudega – arvustused

Kui vajate kodulaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku kodulaenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused kodulaenust:

Kes võib taotleda laenu kodu soetamiseks?

Alates 18 aastane Eesti vabariigi kodanik. Regulaarne sissetulek vähemalt 500€ kuus.

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja krediidi astutused ei nõua tagatist laenu saamiseks. Soovitame uurida otse laenuandjalt. Saate kindlasti paremad laenutingimused kodu ostmiseks kui on ka tagatis. 

Kas pean võtma ka kodukindlustuse?

Jah. Tavaliselt peab kodu olema kindlustatud kogu laenuperioodi ajaks, seeka kodukindlustuse võtmine on vajalik. See kaitseb nii Teid kui ka panka!

Kui suurt laenu on minul võimalik saada?

Laenu kodu soetamiseks võid saada Eestis vahemikus 7 500€ – 500 000€

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Sõltuvalt lepingus välja toodud määrale. Meie aga aitame leida selle odavaima! Soovitame siiski küsida pakkumist mitmest pangast.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Loomulikult! Soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.