Kiirlaen Sinu tingimustel!

Vali kiirlaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid kiirlaene mugavalt ja täiesti tasuta!

ALFAlaen.ee on Sinule loonud platvormi, kust leiad enda vajadustele sobivaima kiirlaenu pakkuja. Suurim töö on Sinu eest juba ära tehtud, sest oleme välja valinud turu parimad pakkujad. Nende seast saad valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega kiirlaenu Eestis. Tee laenuvõrdlus kohe ja säästa aega ning raha!

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb kiirlaenud Sinu eest, Sina vali välja oma lemmik ja tee taotlus! Parimad laenupakkumised leiad ALFAlaen.ee-st! Oleme siia välja toonud Eesti soodsaimate tingimustega laenupakkujad.

Suur kiirlaenude võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Siit leiad Eesti parimad kiirlaenud!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Vali sobivaim laenupakkumine!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on väikelaen mis kantakse kliendi arvele mõne minuti jooksul. Kiirelaenu võid võtta erinevatest finantsasutusest, näiteks pangast või mõnest väiksemast krediidiasutustest. Laenu taotledes piisab, et oled vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik ja sul on eeskujulik maksekäitumine.

Seega, kui vajad kiirelt laenu, et finantseerida katki läinud köögimasin või tuli enne palgapäeva mõni muu ootamatu väljaminek, võid võtta kiirlaenu. Enne kiirlaenu võtmist on aga eriti oluline, et võrdled erinevaid teenusepakkujaid, sest just kiirlaenude intressid ja laenutingimused võivad kardinaalselt erineda krediidiasutuste vahel. ALFAlaen.ee on Sinu jaoks välja selekteerinud parimad teenusepakkujad turul.  

Võrdle Eesti kiirlaene tasuta ja mugavalt!

Kiirlaen kiirelt - ALFAlaen.ee

Kalkuleeri, võrdle tingimusi ja vali soodsaim kiirlaen!

Millise kiirlaenu peaksid valima? Erinevate krediidiasutuste vahel võivad olla suured erinevused nii intressimäärades kui ka muudes kuutasudes. Seetõttu on oluline võrrelda erinevaid teenusepakkujaid ja tutvuda kõikide laenuga seotud kuludega. Olulisim on pöörata tähelepanu sellele kui suur on laenu kuumakse. See võib oluliselt mõjutada Sinu laenu hinda, eriti pikas perspektiivis. Tee kindlaks, milline osakaal on kuumakses intressil ja milline laenu tagasimaksel. Nii saad teada, kas tegu on kalli või odava laenuga, sest igal laenul on hind ja selle määrab intress. 

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on soodsaima laenu valimine kordades lihtsam, sest ALFAlaen näitab sulle hetkel turu soodsamaid ja kliendisõbralikumaid laenupakkujaid. Ainult erinevaid krediidiasutusi võrreldes saad teada, kes pakub just sinule kõige sobivamat kiirlaenu. 

Kiirlaenud Eestis - ALFAlaen.ee

Kiirlaen ilma sissemakseta või kiirlaenud ilma tagatiseta?

Reeglina kiirlaenu taotlemise käigus sinu käest tagatist ei küsita, kuid ole valmis esitama 3 kuu kontoväljavõte. ALFAlaen on võrdlusportaali koondanud hetkel turul parimaid kiirlaenelaene pakkuvad krediidiasutused nagu näiteks Võrdleja.ee ja Ferratum.ee.

Seega, kui oled veendunud, et vajad kiirlaenu abi igapäevaste väljaminekute katmisel, tee kiirlaenu võrdlus ALFAlaen.ee kaudu ja saa soodsaimad ja kiireimad laenupakkumised, mis hetkel turul saadaval on. Sest ainult võrreldes võid säästa sadu eurosid! 

Võrdle Eesti kiirlaenu pakkujaid internetis ja taotle laen kiirelt ja mugavalt, samal ajal raha säästes! 

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Kiirlaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Vali kiirlaen, mis sobib sinu majandusliku olukorraga ja vali tagasimakse graafik arvestades oma igakuiste rahaliste võimalustega. Kontrolli ka laenu intressi osakaal laenumakses.

Ole laenu taotledes vastutustundlik ja võrdle erinevaid pakkumisi ALFAlaen.ee võrdlusportaalis. Ole kindel, et sinu finantskulud on kontrolli all ja veendu, et oled valinud soodsaima lahenduse. Kui vajad abi laenude refinantseerimisega, siis tutvu võimalustega siin.

Kui oled leidnud sobivaima kiirlaenu pakkuja, saad laenutaotluse täita, klikkides laenutoote kõrval nuppu ”Täida laenutaotlus!”. Sind suunatakse krediidiasutuse veebilehele, kus saad koheselt täita laenutaotluse.

Kiirlaen kiirelt ja mugavalt - ALFAlaen.ee

Laenuotsus samal päeval - ALFAlaen.ee

Raha arvele kõigest 10 minutiga!

Internet saadab meid igapäev ja see on väga palju lihtsustanud laenude taotlemist ja võrdlemist. Et leida endale soodne ja sobiv laen vastavalt tekkinud olukorrale ei pea sa kaua internetist infot otsima, sest ALFAlaen on teinud suurema võrdlemise töö ning välja selekteerinud parimad ja soodsaimad laenupakkumised Eesti finantsturul. 

Võrdle teenusepakkujaid, vali endale sobivaim, täida laenutaotlus otse teenusepakkuja veebilehel ja laen kantakse sinu kontole kohe, kiire tegutsemise korral isegi samal päeval! 

Kiirlaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel tutvu hoolikalt lepingu tingimustega ja pööra tähelepanu intressile ja muudele halduskuludele, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Reeglina maksad intresse vaid laenatud summa pealt, kuid enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega. Kiirlaenu taotlemine ALFAlaenu kaudu on mugav ja kiire protsess, sest oleme koondanud parima valiku laenupakkujaid siia lehele.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi, et saaksid teha parima valiku.

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda millised need kulutused võivad olla ja et suudate laenu kindlasti tagasi maksta. 

TEE LAENUTAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse.  ALFAlaen on siin kohal sulle abiks, sest meie kaudu saad laenupakkumised mitmelt krediidiasutuselt.

Kiirlaen kätte mõne minutiga - alfalaen

Meie klientide kogemused kiirlaenudega - hinnangud - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses kiirlaenudega – arvustused

Kui vajate kiirlaenu pakkuja kohta lisainformatsiooni ja soovite lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. ALFAlaenu kaudu leiad usaldusväärse laenupakkuja ja saad tutvuda enne taotluse täitmist teenusepakkujate plusside ja miinustega. Arvustuste alla oleme koondanud ka meie klientide hinnangud ja kommentaarid krediidiasutuse kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku laenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet teenusepakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused kiirlaenudest:

Kes võib saada kiirlaenu?

Alates 18-aastane Eesti kodanik või Eestis alaliselt elav isik, kellel on eeskujulik maksekäitumine. 

Kui kiiresti saan laenu?

Kui sinu poolt on kõik laenutingimused korrektselt täidetud võid saada raha arvele mõne minutiga. Tee laenutaotlus juba kohe ja alusta pakkumiste võrdlemisega. 

Kuskohast saan laenu 0% intressiga?

Erinevatel krediidiasutustel on käimas hetkel mitmeid kampaaniaid, soovitame tutvuda nende kõigiga, et leida parima intressiga laen!

Kas võin taotleda kiirlaenu mitmest kohast?

Jah! Parima ülevaate saamiseks intressidest ja laenutingimustest soovitame võrrelda pakkumisi hoolikalt, et leida see õige lahendus!

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr koosneb lepingutasust, kuumaksest, intressist ja kontohaldustasust ehk kõikidest laenuga seotud tasudest kokku. Krediidi kulukuse määra sisse ei kuulu maksetega hilinemise puhul lisanduvad tasud.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Paljud pangad ja krediidiasutused nõustuvad laenu ennetähtaegsete tagasimaksetega kuid soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.