Autolaen Sinu tingimustel!

Vali autolaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid autolaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega laenu auto soetamiseks. Tee kohe võrdlus!

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb autolaenud Sinu eest. Kui otsid soodsaimat autolaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides autolaenu kalkulaatori mille abil leiad omale sobivaima laenupakkuja!

Suur autolaenu võrdlus 2021

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Parimad laenupakkujad!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Leia laen oma tingimustele!

Võrdle laenupakkumisi - ALFAlaen.ee

Täida laenutoaotlus internetis!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on autolaen?

Auto ostmiseks võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest laenu. Tavaliselt on laenu tagatiseks auto ise või tagatud tarbimislaen, laenu saab tagada näiteks varem ostetud auto.

Seega, kui mõtlete auto ostmisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma autolaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse. Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle laenu sõiduki soetamiseks kiirelt ja mugavalt!

Mis on autolaen?

Kasuta laenukalkulaatorit, võrdle tingimusi ja vali soodsaim autolaen!

Millise auto finantseerimise peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki finantseerimisvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate auto soetamiseks mõeldud laenude kulusid. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis suurendavad laenusummat eriti pikas perspektiivis.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, sest ALFAlaen näitab Teile kõiki kõige sobivamaid ja odavamaid võimalusi. Autode finantseerimise kalkulaator on hea vahend odavaima autolaenu leidmiseks. Leidke võrdlemisel kõige sobivam auto finantseerimine.

Samuti tasub autolaenu pakkumist küsida ka oma pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva auto ostmiseks laenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta. Autolaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Auto ilma sissemakseta või autolaen ilma tagatiseta? - Alfalaen.ee

Auto ilma sissemakseta või autolaenud ilma tagatiseta?

Auto saab finantseerida ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdluses taotleda mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad auto ostuks sobivaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete auto ostmisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu ostusumma finantseerimiseks, peaksite kaaluma autolaenu võtmist ja tegema korraliku autolaenu võrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laenu sõiduki ostmiseks kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Jessica
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Autolaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima autolaenuvõimaluse, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele, mille saate koheselt täita.

Hankige autolaen, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka auto väärtuse arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab auto finantskuludele vastu. Võrdle endale sobiv autolaen ja teie unistuste auto on paari hiireklõpsu kaugusel!

Autolaenu taotlemine ja tagasimaksmine
Laenuotsus samal päeval - ALFAlaen.ee

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Autolaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Autolaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad laenupakkujad vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

meie klientide hinnangud erinevate autolaenu pakkujate kohta -alafalaen

Meie klientide kogemused seoses autolaenudega – arvustused

Kui vajate autolaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku autolaenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused autolaenust:

Kes võib saada laenu auto soetamiseks?

Alates 18 aastaselt on võimalik taotleda laenu. Laenu võivad taotleda kõik kellel ei ole maksehäireid.

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei. Paljud pangad ja krediidiastutused ei nõua tagatist laenu väljastamiseks. Soovitame siiski uurida konkreetselt laenuandjalt. 

Kas pean võtma ka kaskokindlustuse?

Ei, võite auto kindlustada nii nagu ise soovite ja kaskokindlustuse sõlmimine ei ole kohustuslik enamus laenuandjatel. Soovitame ka vaadata tarbimislaenu mille eest võite soetada sõiduvahendi!

Autoliising või autolaen?

Autoliising on tihtilugu rohkem siduv kui autolaen. Autoliising kohustab klienti võtma ka kaskokindlustuse laenuperioodi ajaks.

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Sõltuvalt lepingus välja toodud määrale. Meie aga aitame leida selle odavaima! Soovitame siiski küsida pakkumist mitmest pangast.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Loomulikult! Soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.