MoneyZen

MoneyZen laenutooted mis vastavad Teie tingimustele? Lugege ka teiste laenuandjate kohta internetist meie veebilehelt arvustused! Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid laene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

7 fakti MoneyZeni kohta:

1. Kuidas MoneyZen erineb tavalisest Eestis toimivast pangast?

Sellele küsimusele on väga lihtne vastata. MoneyZen on portaal mis on mõeldud raha laenamiseks kui ka investeerimiseks inimeselt inimesele see tähendab seda et Teil on võimalik ka investeerida laenudesse Teie enda tingimustel!

2. Milliseid laene pakub MoneyZen inimestele?

MoneyZen pakub inimestele erinevaid laene kliendi enda poolt valitud tingimustel. Laenutoodete hulka kuuluvad: Kodulaenud, Autolaenud, Terviselaenud, Hariduslaenud, Reisilaenud, Refinantseerimislaenud, Ärilaenud ja Tarbimislaenud.

3. Kui suur on MoneyZeni krediidi kulukuse määr?

MoneyZeni krediidi kulukuse määr sõltub kliendi asetatud tingimustest. Laenu tüüpnäide on aga jägrmine: Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu.

4. Kellele MoneyZen annab laenu?

Et taotleda laenu MoneyZenist peate täitma järgnevad tingimused:

  • Vähemalt 18 aastat vana.
  • Alaliselt Eestis elav füüsiline isik.
  • Kehtiv isikut tõendav dokument ( id-kaart, pass) 

5. Kas laenude refinantseerimine on MoneyZeni kaudu võimalik?

MoneyZen pakub ka refinantseerimislaene. See tähendab, et vanad väiksemad laenud makstakse korraga ära, võttes ühe suurema ja odavama laenu. Refinantseerimislaen võib tuua kokkuhoidu, kui olemasolevate laenude intressimäär on kõrgem ja laenud sisaldavad igakuiseid kõrgeid kontohaldustasusid.

Refinantseerimine pole aga iseenesestmõistetav, seega tasub vanade laenude igakuised kulud täpselt kokku arvutada. Seejärel saate neid võrrelda refinansteerimislaenu pakkuja kulutasemega.

Refinansteesimislaenu saab taotleda ka laenuvahendajate abiga. Teenused on tarbijatele tasuta ja mittesiduvad. Võrdle refinantseerimislaenud siit!

6. Kui palju ja kui pikaks ajaks on minul võimalik laenu saada?

MoneyZen pakub tagatiseta laene alates 500 eurost kuni 10 000 euroni. Sobivat leanuperioodi on võimalik valida 12 kuu ja 84 kuu vahemikust.

Tagatiseta laen tähendab, et taotlejalt ei nõuta laenu saamiseks tagatiseks vara ega välist isiklikku käendajat. Tagatiseta laen võrreldes tagatisega laenuga on loomulikult kallim variant. Kui laen on tagatud, saab pank vajadusel selle rahaks ümber arvestada, kui taotleja laenu tagasi ei maksa. See vähendab krediidikahjude riski tagatiseta laenudega võrreldes.

7. Kuidas taotlen laenu Money Zenist?

  1. Minge aadressile www.moneyzen.ee.
  2. Sisestage sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood.
  3. Jätkake laenuvormi täitmist, sealhulgas kirjutage järgmine teave: isikuandmed, eluase, haridus / töö, võlad ja kulud, pangaandmed ja võimaluse korral ka kaastaotleja.

MoneyZen laenutaotlus - kiire ja mugav.

MonyZeni kontaktandmed

Rävala puiestee 5, 
10145, Tallinn

[email protected]

Arvustused MoneyZeni kohtaHinnangud

Teie hinnang MoneyZeni kohta siia!

[contact-form-7 id=”1009″]

Raha sain kiiresti kätte. 

Kevin

Sõbralik klienditeenindus kuid ei leidnud sobivat laenu

Kaie

Kiire ja mugav laenutaotlus

Jaak

Võrdlemisi heade tingimustega laenupakkimine, aitäh!

Jessica

Parima autolaenu sain

Tauno