Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen pakub laenutooteid mis vastavad Teie tingimustele? Lugege ka teiste laenuandjate kohta internetist meie veebilehelt arvustused! Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid laene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

7 fakti Hüpoteeklaenu kohta:

1. Kuidas Hüpoteeklaen erineb tavalisest Eestis toimivast pangast?

Hüpoteeklaen.ee erineb tavalisest Eestis toimivast pangast kuna tegemist on kinnisvara tagatisel laenupakkujaga  kuid tegemist on siiski ühe Eesti mugavaima ja kliendisõbraliku laenupakkujaga!

2. Milliseid laene pakub Hüpoteeklaen inimestele?

Hüpoteeklaen.ee pakub inimestele erinevaid laene kliendi enda poolt valitud tingimustel. Populaarseimad laenutooted on: Remondi-,  Puhkuse-, Pulma- ja  teised sarnased kinnisvara tagatisel võetavad laenutooted.

3. Kui suur on Hüpoteeklaenu krediidi kulukuse määr?

Hüpoteeklaen.ee krediidi kulukuse määr sõltub kliendi asetatud tingimustest. Laenu tüüpnäide on aga jägrmine: 10000 euro laenamisel seitsmeks aastaks, 84 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 9% ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,44% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 160,89 eurot, laenu tagasimaksete summa 13517,26 eurot ja laenu kogusumma 13817,26 eurot. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik.

4. Kellele Hüpoteeklaen annab laenu?

Et taotleda laenu Hüpoteeklaen.ee :st peate täitma järgnevad tingimused:

  • Vähemalt 18 aastat vana.
  • Alaliselt Eestis elav füüsiline isik.
  • Kehtiv isikut tõendav dokument ( id-kaart, pass) 

5. Kas laenude refinantseerimine on Hüpoteeklaenu kaudu võimalik?

Hüpoteeklaen.ee:st on võimalik saada refinantseerimislaene kinnisvara tagatisel. Refinantseerimislaen tähendab, et vanad väiksemad laenud makstakse korraga ära, võttes ühe suurema ja odavama laenu. Refinantseerimislaen võib tuua kokkuhoidu, kui olemasolevate laenude intressimäär on kõrgem ja laenud sisaldavad igakuiseid kõrgeid kontohaldustasusid.

Refinantseerimine pole aga iseenesestmõistetav, seega tasub vanade laenude igakuised kulud täpselt kokku arvutada. Seejärel saate neid võrrelda refinansteerimislaenu pakkuja kulutasemega.

Refinansteesimislaenu saab taotleda ka laenuvahendajate abiga. Teenused on tarbijatele tasuta ja mittesiduvad. Võrdle refinantseerimislaenud siit!

6. Kui palju ja kui pikaks ajaks on minul võimalik laenu saada?

Hüpoteeklaen pakub laene eraisikutele alates 200 eurost kuni 500 000 euroni. Sobivat leanuperioodi on võimalik valida 3 kuu ja 180 kuu vahemikust.

Hüpoteeklaen tähendab, et laen väljastatakse kinnisvara tagatisel ja vaja võib minna ka välist isiklikku käendajat. Tagatiseta laen võrreldes tagatisega laenuga on loomulikult kallim variant. Kui laen on tagatud, saab pank vajadusel selle rahaks ümber arvestada, kui taotleja laenu tagasi ei maksa. See vähendab krediidikahjude riski tagatiseta laenudega võrreldes. Seega hüpoteeklaen on hea ja soodne variant laenu võtmiseks kinnisvara tagatisel.

7. Kuidas taotlen laenu Hüpoteeklaenust?

  1. Minge aadressile www.hüpoteeklaen.ee.
  2. Sisestage sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood.
  3. Jätkake laenuvormi täitmist, sealhulgas kirjutage järgmine teave: isikuandmed, eluase, haridus / töö, võlad ja kulud, pangaandmed ja võimaluse korral ka kaastaotleja.

Hüpoteeklaen laenutaotlus

 

Hüpoteeklaenu kontaktandmed

Rävala puiestee 2, 
10145, Tallinn

[email protected]

Arvustused Hüpoteeklaenu kohtaHinnangud

Teie hinnang Hüpoteeklaenu kohta siia!

[contact-form-7 id=”1009″]

Raha sain kiiresti kätte. 

Kevin

Sõbralik klienditeenindus kuid ei leidnud sobivat laenu

Kaie

Kiire ja mugav laenutaotlus

Jaak

Võrdlemisi heade tingimustega laenupakkimine, aitäh!

Jessica

Parima autolaenu sain

Tauno