Ferratum

Ferratum pakub laenutooteid mis vastavad Teie tingimustele? Lugege ka teiste laenuandjate kohta internetist meie veebilehelt arvustused! Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid laene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

7 fakti Ferratumi kohta:

1. Kuidas Ferratum erineb tavalisest Eestis toimivast pangast?

On tõsi et Ferratum.ee erineb tavalisest Eestis toimivast pangast kuna tegemist on tagatiseta väikelaenu pakkujaga, samuti on võimalik avada Ferratumis krediidikonto!

2. Milliseid laene pakub Ferratum inimestele?

Ferratum.ee pakub inimestele erinevaid laene kliendi enda poolt valitud tingimustel. Populaarseimad laenutooted on: väikelaenud, kiirlaenud ja krediidikontod.

3. Kui suur on Ferratumi krediidi kulukuse määr?

Krediidi kulukuse määr sõltub kliendi asetatud tingimustest. Laenu tüüpnäide on aga jägrmine: Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 60,27 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2521,16 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 48,11 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.

4. Kellele Ferratum annab laenu?

Et taotleda laenu peate täitma järgnevad tingimused:

  • Vähemalt 18 aastat vana.
  • Alaliselt Eestis elav füüsiline isik.
  • Kehtiv isikut tõendav dokument ( id-kaart, pass) 

5. Kas laenude refinantseerimine on Ferratumi kaudu võimalik?

Ferratum.ee:st ei ole võimalik saada refinantseerimislaene, küll aga on kindlasti võimalik kallimad kiirlaenud refinantseerida Ferratumi laenuga. Refinantseerimislaen tähendab, et vanad väiksemad laenud makstakse korraga ära, võttes ühe suurema ja odavama laenu. Refinantseerimislaen võib tuua kokkuhoidu, kui olemasolevate laenude intressimäär on kõrgem ja laenud sisaldavad igakuiseid kõrgeid kontohaldustasusid.

Refinantseerimine pole aga iseenesestmõistetav, seega tasub vanade laenude igakuised kulud täpselt kokku arvutada. Seejärel saate neid võrrelda refinansteerimislaenu pakkuja kulutasemega.

Refinansteesimislaenu saab taotleda ka laenuvahendajate abiga. Teenused on tarbijatele tasuta ja mittesiduvad. Võrdle refinantseerimislaenud siit!

6. Kui palju ja kui pikaks ajaks on minul võimalik laenu saada?

Laene pakutakse eraisikutele alates 100 eurost kuni 5 000 euroni. Sobivat leanuperioodi on võimalik valida 1 kuu ja 99 kuu vahemikust.

Tagatiseta laen võrreldes tagatisega laenuga on loomulikult kallim variant. Kui laen on tagatud, saab pank vajadusel selle rahaks ümber arvestada, kui taotleja laenu tagasi ei maksa. See vähendab krediidikahjude riski tagatiseta laenudega võrreldes.

7. Kuidas taotlen laenu Ferratumist?

  1. Minge aadressile www.ferratum.ee.
  2. Sisestage sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood.
  3. Jätkake laenuvormi täitmist, sealhulgas kirjutage järgmine teave: isikuandmed, eluase, haridus / töö, võlad ja kulud, pangaandmed ja võimaluse korral ka kaastaotleja.

Ferratum Eestis

 

Ferratumi kontaktandmed

Ratamestarinkatu 11 A, Helsingi, Soome Vabariik

[email protected]

Arvustused Ferratumi kohtaHinnangud

Teie hinnang Ferratumi kohta siia!

[contact-form-7 id=”1009″]

Raha sain kiiresti kätte. 

Kevin

Sõbralik klienditeenindus kuid ei leidnud sobivat laenu

Kaie

Kiire ja mugav laenutaotlus

Jaak

Võrdlemisi heade tingimustega laenupakkimine, aitäh!

Jessica

Parima autolaenu sain

Tauno