Credit24

Credit24 laenutooted mis vastavad Teie tingimustele? Lugege ka teiste laenuandjate kohta internetist meie veebilehelt arvustused! Võrdlete ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid laene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

7 fakti Credit24.ee kohta:

1. Kuidas Credit24 erineb tavalisest Eestis toimivast pangast?

Credit24.ee erineb tavalisest Eestis toimivast pangast kuna tegemist on väikelaenu pakkujaga summad jäävad enamasti alla 10 000 euro, mis teeb Credit24st ühe mugavaima väikelaenu pakkuja Eestis!

2. Milliseid laene pakub Credit24 inimestele?

Credit24 pakub inimestele erinevaid laene kliendi enda poolt valitud tingimustel. Populaarseimad laenutooted on: Krediidikonto, Remondi-, Moto-, Puhkuse-, Pulma- ja  väikelaenud.

3. Kui suur on Credit24 krediidi kulukuse määr?

Credit24 krediidi kulukuse määr sõltub kliendi asetatud tingimustest. Laenu tüüpnäide on aga jägrmine: 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 39% aastas, on KKM 59,61% aastas, lepingutasu 40 €, tagasimaksete arv 12, tagasimaksete summa 1232,55 € ja kogusumma 1272,55 €.

4. Kellele Credit24 annab laenu?

Et taotleda laenu Credit24 :st peate täitma järgnevad tingimused:

  • Vähemalt 18 aastat vana.
  • Alaliselt Eestis elav füüsiline isik.
  • Kehtiv isikut tõendav dokument ( id-kaart, pass) 

5. Kas laenude refinantseerimine on Credit24 kaudu võimalik?

Credit24 on võimalik saada ka refinantseerimislaene. See tähendab, et vanad väiksemad laenud makstakse korraga ära, võttes ühe suurema ja odavama laenu. Refinantseerimislaen võib tuua kokkuhoidu, kui olemasolevate laenude intressimäär on kõrgem ja laenud sisaldavad igakuiseid kõrgeid kontohaldustasusid.

Refinantseerimine pole aga iseenesestmõistetav, seega tasub vanade laenude igakuised kulud täpselt kokku arvutada. Seejärel saate neid võrrelda refinansteerimislaenu pakkuja kulutasemega.

Refinansteesimislaenu saab taotleda ka laenuvahendajate abiga. Teenused on tarbijatele tasuta ja mittesiduvad. Võrdle refinantseerimislaenud siit!

6. Kui palju ja kui pikaks ajaks on minul võimalik laenu saada?

Credit24 pakub tagatiseta laene alates 50 eurost kuni 10 000 euroni. Sobivat leanuperioodi on võimalik valida 3 kuu ja 60 kuu vahemikust.

Tagatiseta laen tähendab, et taotlejalt ei nõuta laenu saamiseks tagatiseks vara ega välist isiklikku käendajat. Tagatiseta laen võrreldes tagatisega laenuga on loomulikult kallim variant. Kui laen on tagatud, saab pank vajadusel selle rahaks ümber arvestada, kui taotleja laenu tagasi ei maksa. See vähendab krediidikahjude riski tagatiseta laenudega võrreldes.

7. Kuidas taotlen laenu Credit24 :st?

  1. Minge aadressile www.credit24.ee.
  2. Sisestage sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood.
  3. Jätkake laenuvormi täitmist, sealhulgas kirjutage järgmine teave: isikuandmed, eluase, haridus / töö, võlad ja kulud, pangaandmed ja võimaluse korral ka kaastaotleja.

Credit24 laenutaotlus

Credit24 kontaktandmed

Lõõtsa 5, 
11415, Tallinn

[email protected]

Arvustused Credit24 kohtaHinnangud

Teie hinnang Credit24 kohta siia!

[contact-form-7 id=”1009″]

Raha sain kiiresti kätte. 

Kevin

Sõbralik klienditeenindus kuid ei leidnud sobivat laenu

Kaie

Kiire ja mugav laenutaotlus

Jaak

Võrdlemisi heade tingimustega laenupakkimine, aitäh!

Jessica

Parima autolaenu sain

Tauno