Ärilaen Sinu tingimustel!

Ärilaen mis vastab Sinu tingimustele. Võrdled ALFAlaen.ee:s Eestis pakutavaid ärilaene kiirelt, mugavalt ja mis kõige olulisem täiesti tasuta!

Odavaimat laenupakkumist on alati lihtsam leida, kui saate võrrelda mitukümmend võimalust korraga. Nende seast saate valida madalaima aastase intressimääraga või kõige meeldivamate maksetingimustega äri edendamiseks. Tee kohe erapooletu laenuvõrdlus!

Enne kui laenad, võrdle!

ALFAlaen.ee võrdleb ärilaenud Sinu eest. Kui otsid soodsaimat ärilaenu oled õiges kohas. Leiad alla kerides ärilaenu kalkulaatori mille abil leiad omale sobivaima laenupakkuja!

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: alates 0 %

 

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!
 • Pakkumised mõne minutiga!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Näidis: 5 000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 250€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 21,0%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 817,46€

VALINUD ÜLE 7764 KASUTAJA 

Laenusumma: 1 000 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 84 kuud
KKM: al. 0 %

 • Kiire ja lihtne laenutaotlus!

 • Pakkumine mõne minutiga!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 300 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %
 • Minimaalne osamakse 10€ kuus!
 • Krediidikonto!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €.

 

VALINUD ÜLE 490 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 15 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 12 %

 • Osamakse alates 10€ kuus!

 • Krediidikonto tasuta!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 50 - 10 000 €
Laenuperiood: 3 - 60 kuud
KKM: 27.24 %

 

 • Raha arvele paari minutiga!
 • Rahulolugarantii!
 • Lepingutasu: 0 €
Täida taotlus

Tüüpnäide: 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 59,84%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€

VALINUD ÜLE 710 KASUTAJA 

Laenusumma: 100 - 5 000 €
Laenuperiood: 3 - 99 kuud
KKM: alates 0 %

 • Raha arvele 15 minutiga!

 • Rahulolugarantii!

 • Lepingutasu 0 €

Täida taotlus Arvustused

Mis on ärilaen?

Äri edendamiseks võite võtta finantseasutusest nagu näiteks pankadest või krediidiasutustest laenu. Tavaliselt laenu taotledes äri edendamiseks lisatagatist ei nõuta kuid laenu saab tagada näiteks kinnisvaraga.

Seega, kui mõtlete ärilaenule ja teie enda kapitalist ei piisa vajalike kulutuste ja arengu finantseerimiseks, peaksite kaaluma ärilaenu võtmist ja tegema korraliku laenu võrdluse enne seda. Võrdle laenud ja säästa!

Võrdle laenupakkumised ja taotle laenu äri edendamiseks kiirelt ja mugavalt!

Ärilaen kiirelt ja mugavalt - ALFAlaen.ee

Kalkuleeri, võrdle tingimusi ja vali soodsaim ärilaen!

Millise äri finantseerimise peaksite valima? Erinevate laenuvõimaluste vahel võib olla suuri erinevusi nii intressimäärades kui ka muudes väljaminekutes. Seetõttu tasub uurida kõiki finantseerimisvõimalusi, samuti tuleb hoolikalt võrrelda erinevate äri edendamiseks mõeldud laenude kulutusi. Pöörake tähelepanu näiteks igakuistele laenumaksetele, mis suurendavad laenusummat eriti pikas perspektiivis.

ALFAlaen.ee laenude võrdlust kasutades on laenu valimine kordades lihtsam, kuna ALFAlaen.ee näitab Teile kõiki kõige sobivamad ja odavamad võimalused ühest kohast. Äride finantseerimise kalkulaator on hea vahend odavaima ärilaenu leidmiseks. Tehke võrdlus ja valige kõige sobivam laen äri finantseerimiseks.

Samuti tasub ärilaenu pakkumist küsida ka oma enda pangast, kuna pangad pakuvad oma klientidele sageli suhteliselt madalat intressimäära, sõltuvalt muidugi taotleja profiilist ja muudest avatud laenudest. Sobiva ärilaenu taotledes küsib pank tavaliselt teavet teie majandusliku olukorra kohta ja ka äri kohta. Ärilaenu intressimäär võib seetõttu oluliselt erineda, kuna see on seotud taotleja andmetega.

Äriplaan vajab finantseerimist? Vaata ALFAlaen.eest ärilaene

Ärilaen ilma sissemakseta või ärilaenud ilma tagatiseta?

Äri saab finantseerida ka tagatiseta ehk tarbimislaenuga, mida saab meie võrdluses taotleda mitmelt erinevalt laenupakkujalt. Võrdlusse on võetud vaid parimad laenupakkujad, nagu näiteks Laen.ee ja Ferratum.ee, kes pakuvad äri edendamiseks sobivaid laenutooteid.

Seega, kui mõtlete äri edendamisele ja teie enda säästudest ei piisa kogu summa finantseerimiseks, peaksite kaaluma ärilaenu võtmist ja tegema enne seda korraliku ärilaenu võrdluse. Võrdle parimad laenud ja säästa!

Võrdle Eesti laenupakkujad internetis ja taotle laen äri edendamiseks kiirelt ja mugavalt!

Klient sai laenu - alfalaen

Leidsin soodsa pakkumise,aitäh!

Lihtne ja mugav.

Liis
Laenude hindaja - alfalaen

Nii palju variante…

Tegin mitmesse kohta korraga taotluse et võrrelda intresse mis kattusid teie lehel väljatooduga. 

Kevin
Klient hindamas - alfalaen

7500€ eriti lihtsalt

Mõnus! Tänud.

Andrei

Ärilaenu taotlemine ja tagasimaksmine

Kui leiate endale sobivaima ärilaenu võimaluse, saate laenutaotlusega jätkata, klõpsates laenutoote kõrval nuppu “Täida laenutaotlus!”. See annab teile otsese juurdepääsu laenuandja veebilehele, mille saate koheselt täita.

Hankige ärilaen, kui see sobib teie olukorraga.

Kaaluda tuleks ka laenu tagasimaksmist vastavalt enda majandusliku olukorra järgi ning mõelda ka äri väärtuse arengule. Laenu peaksite taotlema ainult siis, kui teate, et teie enda rahandus peab auto finantskuludele vastu. Võrdle endale sobiv ärilaen ja teie unistuste äriplaani ellu viimine on paari hiireklõpsu kaugusel!

Ärilaenud võrdluses - ALFAlaen.ee

Ärilaen paneb äri kiirelt kasvama - ALFAlaen.ee

Laenuotsus samal päeval!

Internet on aga laenu taotlemise ja võrdlemise palju lihtsustanud. Tegelikult ei pea te ennast eriti vaevama, kuna ALFAlaen.ee võrdleb laenud Teie eest.

Võrrelge laenupakkumisi, valige sobivaim, täitke laenutaotlus ja laen kantakse teie kontole kohe – isegi samal päeval!

Ärilaen kohe kätte – 3 nõuannet laenu taotlemiseks!

Laenu taotlemisel peaksite valima soodsaimad tingimused, et tulevikus kuumaksed ei üllataks. Ärilaenu taotlemine on kiire protsess ja intressi maksate ainult laenatud rahasumma pealt. Alfalaen võrdleb Eesti parimad laenupakkujad vaid mõne hetkega.

VÕRDLE LAENUPAKKUJAID HOOLIKALT

Mis tahes laenu taotlemisel on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi. 

KREDIIDI KULUKUSE MÄÄR JA MUUD KULUD

Samuti tuleks meeles pidada, et laenud võivad sisaldada ootamatuid kulutusi, seega on hea veenduda, et suudate laenu tagasi maksta.

TEE TAOTLUS MITMESSE KOHTA

Parima ülevaate saamiseks soovitame taotlus esitada mitmesse panka või krediidiasutusse, neist 3 parimat on: Võrdleja, Kreditex ja Eesti hoius.

Ärilaenud kiirelt ja mugavalt internetist - alfalaen

Meie klientide hinnangud ärilaenude kohta Eestis - alfalaen

Meie klientide kogemused seoses ärilaenudega – arvustused

Kui vajate ärilaenu pakkuja kohta rohkem lisainformatsiooni ja lugeda hinnanguid, saate külastada meie lehte “Arvustused”. Oleme ALFAlaenus taotlenud nendelt laenupakkumisi ja loetlenud kõigi laenupakkujate plussid ja miinused. Lisaks on ülevaate lõpus meie klientide hinnangud ja kommentaarid laenuandja kohta.

Soovitame tungivalt enne lõpliku ärilaenuotsuse tegemist hinnangud läbi lugeda. Ülevaade annab olulist ja ajakohast teavet laenu pakkuja ja laenu andmise kriteeriumide kohta.

Korduma kippuvad küsimused ärilaenust:

Kes võib saada ärilaenu?

Laen väljastatakse juriidilisele isikule kinnisvara või eraisikust omanike / juhatuse liikmete käenduse alusel
Laenu taotlemisel tuleb esitada äriplaan koos 3 aasta finantsprognoosidega, tegutseva ettevõtja puhul nõutakse lisaks majandusaasta aruannet, viimast bilanssi ja kasumiaruannet

Kas minul peab olema tagatis laenu saamiseks?

Ei pea. Paljud pangad ja krediidi astutused ei nõua tagatist laenu saamikseks. Soovitame üle täpsustada konkreetselt laenuandjalt. 

Kas võin teha laenutaotlused mitmesse kohta?

Kindlasti, vaid nii saate võrrelda Teile tehtuid laenupakkumisi kõige paremini.

Ärilaen või tarbimislaen?

Võta mitu võrreldavat laenupakkumist ja võrdle neid omavahel. Sageli ärilaen on kasulikum kuid vajab rohkem bürokraatiat.

Kui kõrge on krediidi kulukuse määr?

Sõltuvalt lepingus välja toodud määrale. Meie aga aitame leida selle odavaima! Soovitame siiski küsida pakkumist mitmest pangast või finantsasutusest et välja selgitada kõige soodsaim.

Kas võin maksta laenu kiiremini ära?

Loomulikult! Soovitame uurida rohkem konkreetselt laenuandjalt.